22 травня на Львівщині поховають чотирьох військових

Прощання з військовими на площі Ринок у Львові. Пресслужба Львівської міської ради/Роман Балук

Сьогодні, 22 травня, на Львівщині прощаються із чотирма військовими. Олег Чайковський, Тарас Пеленський, Юрій Чорний та Ігор Басінський загинули на російсько-українській війні.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Олег Чайковський — львів'янин.

Пресслужба Львівської ОВА

З початком повномасштабного вторгнення РФ вступив до територіальної оборони. Від липня 2022 року воював на Донеччині в складі 54 окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи, пізніше — у 23 окремій механізованій бригаді. 18 липня 2023 року Олега нагородили орденом "За мужність" III ступеня.

Тарас Пеленський — львів'янин.

Пресслужба Львівської ОВА

На початку повномасштабного вторгнення РФ долучився до війська добровольцем. Воював у 4 бригаді оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука на Донеччині.

Юрій Чорний ("Ката") народився у селі Підбірці Львівської області.

Пресслужба Львівської ОВА

Із початком повномасштабного вторгнення РФ долучився до створення добровільного формування територіальної громади сіл Лисиничі та Підбірці. У квітні 2023 року вступив до 12 бригади оперативного призначення.

Іван Басінський мешкав у селі Зелів Івано-Франківської громади.

Пресслужба Львівської ОВА

Воював у 123 окремій механізованій бригаді, був оператором протитанкового взводу роти вогневої підтримки військової частини А4945. Загинув 14 травня 2024 року поблизу населеного пункту Старомайорське на Донеччині. Іванові було 34 роки.