Петро Розвадовський. Кадр із трансляції Львівської ОВА

Комендантом Львівської області замість Тараса Греня став начальник Третього спеціального відділу Військової служби правопорядку Петро Розвадовський. Тепер в області буде центральна комендатура та сім районних.

Про це сьогодні, 20 травня, під час брифінгу, повідомив керівник апарату Львівської обласної військової адміністрації Тарас Грень.

За його словами, комендантом області призначено керівника Військової служби правопорядку Петра Розвадовського. А комендантами районів – керівників семи районних центрів комплектування та соціальної підтримки у районах.

Саме вони й погоджуватимуть видачу перепусток, які надають право мешканцям перебувати на вулиці під час комендантської години.

Тарас Грень нагадав, що за час воєнного стану на Львівщині було видано близько 46 тисяч перепусток так званого старого взірця. У жовтні перепустки замінили на новий взірець. І таких перепусток видано близько 31 тисячі. Протягом цього часу поліція відкрила 5 кримінальних справ за підробку цих перепусток.

Новий комендант Львівської області, начальник Третього спеціального відділу Військової служби правопорядку Петро Розвадовський зазначив, що згідно наказу начальника Львівської обласної військової адміністрації № 137 від 15 травня 2024 року, його призначено комендантом області. Відтепер комендатура буде розташована у Львові на вулиці Городоцькій.

"Перепустки, які вже були видані, — дійсні. І ті, хто їх отримав, можуть ними користуватися. Для отримання нових перепусток треба буде звертатися до нас. Звертаю увагу, що будемо видавати електронні перепустки", — каже Петро Розвадовський.