20 травня на Львівщині поховають чотирьох військових

Прощання з військовими у Львові. Пресслужба Львівської міської ради/Роман Балук

Сьогодні, 20 травня, на Львівщині прощаються із чотирма військовими: Володимиром Масняком, Олексієм Дудиком, Богданом Пенюком і Романом Пащаком.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Володимир Масняк жив у місті Броди Золочівського району.

Пресслужба Львівської ОВА

Вступив до війська у лютому 2022 року. Був номером обслуги кулеметного відділення Володимир загинув 15 травня 2024 року поблизу населеного пункту Лук'янці Харківської області у віці 42 років.

Олексій Дудик народився у селі Високе на Вінниччині. Проходив строкову службу в Навчальному центрі імені Василя Вишиваного, згодом став командиром відділення зенітно-ракетних військ 45 полку імені Олександра Красіцького НГУ.

Пресслужба Львівської ОВА

Протягом 2004-2008 років працював інспектором охорони на різних підприємствах, сапером-радіотелефоністом групи розмінування. У 2008 році вступив на службу до Державної кримінально-виконавчої служби України й понад 10 років працював у Личаківській виправній колонії №30.

На початку повномасштабного вторгнення РФ Олексій був на передовій. Брав участь у боях за Рубіжне, Сіверськодонецьк і Попасну, був поранений, а згодом перевівся до лав Третьої окремої штурмової бригади. За відданість присязі й народу України був нагороджений медаллю Міністерства оборони "15 років сумлінної служби" й нагрудним знаком "За зразкову службу".

Богдан Пенюк жив у місті Великі Мости Червоноградського району.

Пресслужба Львівської ОВА

Був кулеметником Першого стрілецького батальйону військової частини А7015, сержантом. Загинув 12 травня 2024 року під час виконання бойового завдання біля Ковалівки в Луганській області.

Роман Пащак народився у селі Жулин Стрийської громади.

Пресслужба Львівської ОВА

Наприкінці 2022 року долучився до війська як доброволець. Воював до січня 2024 року, після чого не перебував у лавах ЗСУ. Помер у лікарні в Запоріжжі, смерть не пов'язана із бойовими діями.