Два роки в полоні. У Львові влаштували забіг на підтримку оборонців Маріуполя

Сьогодні, 18 травня, у Львові в Стрийському парку відбувся благодійний забіг на підтримку захисників "Азовсталі", які вже два роки перебувають в полоні. До події долучилась майже сотня учасників.

Як це було, дізнавалося Суспільне.

Організаторка забігу Надія Дубченко розповідає, такою подією хочуть привернути увагу громадськості до того, що оборонці Маріуполя вже два роки перебувають у російському полоні.

"Сьогодні наша школа зорганізувала для наших шкільних родин та й для всіх охочих забіг в підтримку пам’яті бійців "Азову". Зараз багато проходить акцій, щоб привернути увагу і України, і світу. Треба далі боротися, бо ці люди надзвичайно багато зробили і вони досі два роки вже там", — каже Надія Дубченко.

Розминка перед забігом на підтримку захисників "Азовсталі". Суспільне Львів

До забігу долучилася майже сотня учасників. Серед них і Ольга Мица.

"Для нас важливо підтримувати ЗСУ всякими способами, тому є можливість задонатити, є можливість показати свою позицію. Це зараз дуже важливо вчити дітей цьому, показувати приклад і це хороший спосіб поєднати спорт з підтримкою армії", — ділиться жінка.

Забіг на підтримку захисників "Азовсталі". Суспільне Львів

Ще одна учасниця забігу — Тетяна Гречанівська.

"Це дуже круто, дуже класно. Я зрозуміла, що мені знову треба починати бігати. Дуже класно те, що це реально для захисників "Азовсталі". Ми пам’ятаємо, ми вас дуже чекаємо і любимо", — говорить львів'янка.

За словами організаторів, усі зібрані гроші передадуть патронатній службі "Янголи Азову".