Львівська міська рада підтримала передачу п'яти модульних будинків школі-інтернат

Модульний будинок. Пресслужба Львівської міської ради/Роман Балук

Сьогодні, 16 травня, на засіданні сесії Львівської міської ради проголосували за передачу п'яти контейнерних будинків центру Святого Миколая у Брюховичах.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, у модульних будинках вихованці Багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру святого Миколая зможуть навчатися та працювати з психотерапевтом.

“Це є п'ять модульних будиночків. До нас звернувся навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая і просить передати їх в оренду на 5 років для потреб цієї школи-інтернату, щоб була можливість психотерапевтам проводити консультації з дітьми. Перед укладанням договору оренди ми будемо звертатися до профільного міністерства, щоб вони погодили це використання” — каже керівниця юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич,

Ці модулі для проживання переселенців Львів отримав від уряду Польщі та Фонду міжнародної солідарності як гуманітарну допомогу. Загалом у місті було облаштовано чотири модульні містечка, три з яких законсервували. У модульному містечку "Маріяполіс" мешкає майже 1000 осіб, з них близько 260 дітей.

Авторка: Юлія Чайка