Львівський ФК "Карпати" отримав право на бронювання працівників

Гравці ФК "Карпати". Офіційний сайт ФК "Карпати"

ФК "Карпати" визнали критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Таким чином, клуб отримав можливість забронювати 50% військовозобов'язаних працівників.

Текст наказу опублікували на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту України. Його підписав т. в. о. міністра молоді та спорту України Матвій Бідний.

ФК "Карпати" визнали таким, що відповідає критеріям та є критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. При цьому керувались постановою КабмінуПостанова Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 р. № 76 "Деякі питання реалізації положень Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час" та наказом міністерства "Про затвердження критеріїв, за якими здійснюється визначення організацій, які мають важливе значення для галузі національної економіки у сфері фізичної культури і спорту".

Таким чином, згідно з постановою Кабінету міністрів, у ФК "Карпати" підлягають бронюванню 50% військовозобов’язаних. За "обґрунтованої потреби" кількість заброньованих працівників може перевищувати 50 відсотків.