Франкфурт-на-Майні став містом-побратимом Львова

Підписання угоди між мером Львова Андрієм Садовим та мером Франкфурта Майком Йозефом. Пресслужба Львівської міської ради

Місто Франкфурт-на-Майні, яке є діловим та фінансовим центром Німеччини, стало новим побратимом Львова. Це 24 місто в світі та третій німецький муніципалітет, з яким Львів налагодив партнерські відносини.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, під час підписання угоди мер Франкфурта Майк Йозеф наголосив на тому, що майбутнє України — у європейській спільноті.

"Треба мати велику відвагу та беззаперечну впевненість, щоб починати нові партнерства з країною, що перебуває у війні. Це не просто фіксація моменту, а дуже чіткий знак віри та залученості у нашу спільну перемогу. Завдяки таким партнерам ми вже фактично є членами європейської родини. Ця співпраця наближає нас до дня офіційного вступу до ЄС", — каже мер Львова Андрій Садовий.

Франкфурт-на-Майні — це вже 24 місто-побратим Львова. Крім того, до цього переліку входять такі міста: Баня-Лука, Будапешт, Вільнюс, Вінніпег, Вроцлав, Краків, Кутаїсі, Лодзь, Люблін, Перемишль, Пловдів, Рочдейл, Жешув, Тбілісі, Фрайбург, Канни, Вюрцбург, Орхус, Пула-Пола, Рейкʼявік, Катовіце, Грац та Мехелен.