На Львівщині судитимуть чоловіка, підозрюваного в незаконному виготовленні алкоголю

Вилучені речові докази в справі про незаконне виготовлення алкоголю на Львівщині. Пресслужба Львівської обласної прокуратури

27-річному мешканцеві Львівщини оголосили про підозру в незаконному виготовленні й продажі алкоголю. У чоловіка вилучили понад 6500 літрів водно-спиртової суміші вартістю близько мільйона гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Слідчі з'ясували, що чоловік організував на Львівщині організував нелегальний бізнес із виробництва й торгівлі фальсифікованим алкоголем. Мешканець області облаштував цех в орендованому складському приміщенні, де розводив спирт з водою й розливав у ємності.

"Отримавши замовлення на фальсифікат через мережу інтернет, мав надіслати потенційним клієнтам незаконно виготовлені алкогольні напої поштовими відправленнями. Задля приховування своєї протиправної діяльності фігурант оформив посилки під вигаданими даними", — йдеться у повідомленні.

Готову до надсилання водну-спиртову суміш й ту, яка була в цеху, виявили й вилучили правоохоронці. Загальний об’єм вилученого — понад 6500 літрів, а приблизна вартість — близько мільйона гривень.

Обвинувальний акт спрямували до суду. Санкція статті — позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років із конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва й сировини для їх виготовлення.