Приватизували землю, призначену для будівництва дороги: на Львівщині судитимуть чиновників сільради

Затримання чиновників Солонківської сільради. Пресслужба Державного бюро розслідувань

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо чиновників Солонківської сільської ради. За даними слідства, вони приватизували три комунальні земельні ділянки вартістю майже 2,8 мільйона гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

"Голова постійної депутатської комісії з агропромислового комплексу сільської ради вирішив незаконно приватизувати земельні ділянки на території громади, хоч достеменно знав, що на цій землі мала б пролягти дорога, яка згідно з генпланом Львова мала з’єднати два райони міста", — йдеться у повідомленні.

Для приватизації землі голова комісії залучив ще п’ятьох посадовців: керівника відділу архітектури й містобудування, начальника та фахівця відділу земельних відносин Солонківської сільської ради, державного реєстратора та керівника землевпорядної організації.

Чиновники використовували особисті дані пільговиків, які мають право на безкоштовну ділянку: від їхнього імені посадовці звернулися до сільради з проханням передати землю у приватну власність. Після голосування на сесії сільської ради ділянки 0,3 га перейшли у власність підставних осіб, а розпоряджалися ними посадовці.

За клопотанням ДБР суд наклав на приватизовану землю арешт.