119 днів у лікарні. У Львові виходили дівчинку, яка народилася з вагою 600 грамів

Дитина, яку виходили у Львівському перинатальному центрі. Facebook/Львівський обласний клінічний перинатальний центр

У Львові виходили немовля, яке народилося на 26 тижні вагітності з вагою 600 грамів. Через вкрай низьку вагу новонароджена Владислава-Марія не могла дихати самостійно. Дівчинка провела у Львівському перинатальному центрі 119 днів. Її виписали з вагою два кілограми 440 грамів.

Як повідомили на Facebook-сторінці Львівського обласного клінічного перинатального центру, новонародженій забезпечили апаратну вентиляцію легень та терміново доправили у відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Там вона провела 75 днів під цілодобовим наглядом медиків. Потім Владиславу-Марію перевели на другий етап виходжування, де дівчинці допомагали набирати вагу

"Дитина 44 дні отримувала допоміжну респіраторну підтримку, пізніше ще 45 днів перебувала на високопотокових канюлях та на вільному потоці кисню через маску. Також з перших днів життя крихітка харчувалася донорським молоком з нашого Банку грудного молока", — йдеться у повідомленні.

На 85 день життя дівчинці провели операцію лазерної корекції сітківки обох очей, аби вберегти їй зір. А на 119 добу, після майже 4 місяців боротьби за життя немовляти, Анну-Марію виписали додому. На той момент дівчинка важила 2440 грамів та мала зріст 42 сантиметри. Надалі за здоров'ям дитини спостерігатимуть лікарі відділення медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей під час регулярних оглядів.