Зламав ногу за 200 метрів від кордону: прикордонники врятували львів'янина, який хотів втекти у Молдову

Чоловіку надають медичну допомогу. Telegram/Державна прикордонна служба України

Прикордонники врятували львів'янина, який зламав ногу за 200 метрів від кордону з Молдовою. Чоловік намагався нелегально потрапити за кордон і для цього заплатив невідомому 4000 доларів за поради щодо маршруту.

Як повідомили у Державній прикордонній службі України, на "гарячу лінію" зателефонувала жінка. Вона розповіла, що її колишній чоловік намагався незаконно перетнути кордон з Молдовою на Одещині, втім не дійшов близько 200 метрів, зламав ногу і не може підвестися.

Ексдружина травмованого надіслала прикордонникам номер та координати чоловіка. Він розповів по телефону, що зламав ногу, змок і замерз так, що не відчуває ніг до колін. А ще близько чотирьох годин лежить на землі й не може встати і періодично непритомніє.

На пошуки вирушив прикордонний наряд зі службовим собакою та квадрокоптером. У результаті чоловіка знайшли, йому надали медичну допомогу та доставили до підрозділу.

Львів'янин розповів, що поради щодо переправлення через кордон він отримав через Telegram-канал. За це він заплатив 4 тисячі доларів. У результаті чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності.