У Львові відбулися переговори із міністрами внутрішніх справ Литви, Латвії й Естонії

Сьогодні, 13 квітня, у Львові Ігор Клименко зустрівся із міністрами внутрішніх справ Литви, Латвії та Естонії. Під час двогодинних перемовин обговорили допомогу для України.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного із місця події.

За словами міністерки внутрішніх справ Литовської Республіки Агне Білотайте, Литва готова прийняти 200 правоохоронців на реабілітацію й надати 400 тисяч євро на закупівлю металодетекторів для освітніх закладів.

"Ми чудово усвідомлюємо, що наразі ви боретесь за нас. Ми б хотіли наголосити на те, що, можливо, ми невелика країна, оскільки наше населення нараховує три мільйони людей, сума допомоги, яку ми надаємо, сягає 1 мільярд 200 мільйонів євро, та будемо докладати абсолютно усі зусилля, щоб продовжувати підтримувати вас, і будемо стояти з вами до кінця", — каже Агне Білотайте.

Міністр внутрішніх справ Латвійської Республіки Ріхардс Козловкіс розповів, що від початку повномасштабної війни вони скерували на допомогу українським біженцям 70 тисяч євро. За трирічною програмою комплексної допомоги раніше надали 10 мільйонів євро на відновлення зруйнованих українських міст. Цьогоріч фінансування планують продовжити.

Міністр Естонії Лаурі Ляенеметс заявив, що допомагатимуть Україні до закінчення війни. Зокрема, планують посилити співпрацю з українською стороною у сфері виготовлення безпілотників та авіаспостереження.