Інспекторку Львівської митниці звільнили з роботи після відео у соцмережах

Інспекторка Львівської митниці Юлія Дрига. Кадр із відео: nicolas_karma_official / Instagram

Головну інспекторку управління адміністративно-господарської діяльності Львівської митниці Юлію Дригу звільнили із роботи після того, як відео із нею опублікував блогер Ніколас Карма. На ньому експосадовиця розповіла, "скільки коштує її образ".

На відео з інспекторкою, опубліковане у TikТок, звернув увагу журналіст Тарас Середич. За його інформацією, його опублікували вранці, 12 квітня. А згодом — видалили.

В Instagram блогер Ніколас Карма пояснив, що видалити відео його попросила Юлія Дрига. Він заархівував його, аби відео було недоступним для перегляду. Згодом блогер знову відкрив відео для перегляду, адже Юлія не заперечувала проти цього.

На відео Юлія Дрига розповідає про вартість свого вбрання. За її словами, капелюх від українського дизайнера Руслана Багінського коштує 18 000 грн, сумка Louis Vuitton – 1500 доларів, взуття Hermes – 800 доларів, годинник Cartier – 5000 доларів, а повідець для собаки від бренду Gucci — 200 доларів.

У відео Юлія Дрига каже, що працює "трошки на себе, трохи на державу". У декларації за 2023 рік інспекторка вказала 136 тисяч гривень зарплати на митниці, 41 тисячу гривень — від підприємницької діяльності та 3 тисячі доларів готівкою.

На скандальне відео відреагував керівник Львівської митниці Андрій Кузнік. На своїй сторінці у Facebook він написав, що "Дрига Юлія написала заяву на звільнення за угодою сторін, на підставі якої, мною підписано відповідний наказ".

"З 02 серпня 2023 року вона працювала Головним інспектором управління адміністративно-господарської діяльності. Після сьогоднішнього відео розпочата перевірка, у рамках якої Дрига Юлія була запрошена для дачі пояснень до відділу з питань запобігання корупції", – повідомив Кузнік.

Також, за словами керівника Львівської митниці, про ситуацію проінформували НАЗК "з метою проведення перевірки та відповідного реагування".

Також журналіст Тарас Середич заявив, що поспілкувався з Юлією після звільнення. Вона сказала, що "ще не встигла адаптуватися до роботи". Її годинник є копією, сумка — оригінал зі старої колекції й куплена за гроші від бізнесу.

"Водночас на моє конкретне запитання: «що з того всього, що ви назвали на відео, є оригіналом?" дівчина відповіла "нічого!". Трохи плутанина ", – пише Середич.