На Львівщині працівники ТЦК використовують бодікамери під час заходів оповіщення

На в’їзді та виїзді з міста Рожище працювали поліцейські та представники ТЦК, Волинська область, січень 2024. Фото: Суспільне Луцьк

Працівники Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки під час щоденних патрулювань та здійснення заходів оповіщення громадян почали використовувати бодікамери.

Як повідомила Суспільному речниця Львівського обласного ТЦК та СП Марія Левко, бодікамери вже закупили та використовують під час патрулювань.

За її словами, відео, що записані на бодікамери, будуть потрапляти до територіального центру комплектування на випадок, якщо виникне необхідність проаналізувати подію що трапилась і об’єктивно розбиратись у конфліктних ситуаціях.

"Звертаємось до громадян, що не свідомо ставляться до виконання своїх конституційних обов’язків і майже за два роки повномасштабної війни й досі не стали на військовий облік, виправдовуючи свою безвідповідальність повторюванням повідомлень і тез, які активно ширяться ворожими ІПСО та направлені на зрив мобілізаційних заходів", – каже Суспільному речниця Львівського обласного ТЦК та СП Марія Левко.