Врятували під час наступальної операції: до Львова з Донеччини привезли єнота Костянтина

Єнот Костя з Костянтинівки. Суспільне Львів

У Домівку врятованих тварин у Львові привезли єнота-полоскуна. Тварину врятував військовослужбовець ЗСУ Костянтин біля Костянтинівки, що на Донеччині. Єнота назвали на честь міста та захисника.

Як розповів Суспільному керівник притулку для тварин Орест Залипський, цього єнота врятував захисник під час однієї з вдалих наступальних операцій.

"Наші військові забрали єнота та привезли до себе на базу, де вони перебували. Тварина жила з ними кілька місяців, тусувалася з котами та собаками. Їла та спала разом з ними", — розповідає чоловік.

Єнот Костянтин. Суспільне Львів

Коли надійшов наказ про передислокацію, то єнота вирішили передати у притулок для тварин. Знайшли волонтерів, які погодилися привезти Костю до Львова. За словами Ореста Залипського, єнот ручний та контактний. Він не агресивний, хоча й переляканий.

"Зранку він вже виходив зі свого сховку та обстежував вольєр, куди ми його помістили під час карантину. І навіть поїв", — говорить керівник "Домівки врятованих тварин".

Єноту — до 1,5 року. Зараз він на карантині, тварину має оглянути ветеринар.

"Зараз він почуває себе трішки в стресі. Нова обстановка, незрозумілі люди навколо нього, але тим не менш він вже цікавиться, що навколо нього", — каже працівниця "Домівки" Анастасія Мунтянова.

Надалі тварину очікує обробка від паразитів, щеплення та кастрація. Після двотижневого карантину Костю запустять до інших єнотів. І він стане п’ятнадцятим у великій родині єнотів, які мешкають у притулку.

Інші єноти, які мешкають в "Домівці". Суспільне Львів