РФ вдарила ракетами по об'єктах енергетики на Львівщині: що відомо

Оновлено
. Повітряне командування "Захід"

У Львові 11 жовтня близько 12:00 пролунали вибухи. На цей момент у місті була оголошена повітряна тривога.

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, попередньо РФ вдарила по об‘єкту енергетики у Львівській області.

Інформацію про вибухи у Львові підтвердив міських голова Андрій Садовий. Він повідомив, що у місті є перебої із електроенергією - частина міста без світла. Також перебої зі світлом є й в області.

Станом на 12:30 начальник Львівської ОВА повідомив, що три вибухи пролунали на двох об‘єктах енергетики у Львівській області. Інформації про постраждалих наразі не надходило.

Станом на 12:45 міський голова Львова повідомив, що після ракетного удару 30% Львова тимчасово без електроенергії. Також перебої з водопостачанням у Сихівському та Франківському районах міста.

Мешканців Львова просять зробити невеликий запас води. Впродовж кількох годин у місті можливі перебої у водопостачанні.

Близько 13:30 міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що внаслідок ракетного удару одна людина травмована. Стан – середньої важкості.

Що відомо

  • 10 жовтня РФ вдарила ракетами по об‘єктах енергетичної інфраструктури на Львівщині. Сім з п'ятнадцяти ракет збили сили ППО. Вісім ракет влучили в енергетичні підстанції.
  • Після ракетних ударів у Львові та області не було електроенергії. Також були проблеми із водопостачанням та мобільним зв’язком.
  • У Львові електропостачання повністю відновили 10 жовтня до 24:00. 11 жовтня о 08:00 повідомили, що світло є й на усіх території Львівської області.