У Львові вимагали посилити санкції проти Тараса Козака

. Facebook/Богдан Бордун

У Львові члени "Національного корпусу" вимагали розширити санкції проти депутата "ОПЗЖ" Тараса Козака на активи його родини. Про це у Facebook повідомив начальник штабу Львівського обласного осередку Haцкopпycу Богдан Бордун.

Акція "Геть московського козачка" відбулась під стінами підприємств "Бетонбуд", "Будімекс проект", "Капітал плаза", та "Трансмонолітавто", які за словами Богдана Бордуна, належать родині Козака та його однопартійцю Сергію Медведчуку.

У Львові відбулась акція за посилення санкцій Тарасу Козаку. Facebook/Богдан Бордун

Люди принесли під стіни підприємств шини і запалили фаєри. Після цього заклеїли двері та стіни підприємств постерами із написами "Пікетуй Козака - терорист без пайка" та облили їх червоною фарбою.Таким чином вони вимагали розширити список санкцій проти Тараса Козака.

У Львові відбулась акція за посилення санкцій Тарасу Козаку. Facebook/Богдан Бордун

"Вимагаємо негайної реакції влади. Керівництво держави зобов'язане розширити санкції проти Козака на активи всієї родини спонсора тероризму. Правоохоронні органи повинні провести ґрунтовне розслідування походження капіталів прихвостня Кремля", - каже Богдан Бордун.

У Львові відбулась акція за посилення санкцій Тарасу Козаку. Facebook/Богдан Бордун

Члени "Нацкорпусу" зазначили, що ця серія пікетів була попереджувальною, проте якщо влада не виконає їхні вимоги, активісти перейдуть до рішучіших кроків.

Що відомо

  • 28 січня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення винесла попередження і наклала штраф (114 067 грн) на "112 Україна".
  • 2 лютого Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти нардепа від "Опозиційної платформи - За життя" Тараса Козака.
  • Під санкції потрапили канали "112-Україна", ZIK та NewsOne. Їх трансляцію було припинено за пів години після публікації указу президента.
  • Співробітники Офісу президента назвали законними санкції Ради національної безпеки та оборони проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака. Натомість Козак назвав блокування каналів "політичною розправою".
  • ОПЗЖ на партійному з'їзді ухвалила резолюцію щодо ініціювання процедури імпічменту президента Володимира Зеленського. Прессекретарка президента Юлія Мендель назвала це "пропагандистською ініціативою".
  • ZIK, "112 Україна" і NewsOne заявили про блокування їхніх сайтів.
  • 3 лютого США та ЄС підтримали санкції проти Козака та каналів "112-Україна", ZIK та NewsOne
  • 4 лютого 2021 року до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду надійшло два позови громадян, які оскаржують указ президента.