Завжди разом, як Чіп і Дейл: двоє друзів дитинства служать у Волинському загоні

Протитанкісти Волинського прикордонного загону Чіп і Дейл. скрін з відео Волинського прикордонного загону

У прикордонній комендатурі швидкого реагування Волинського прикордонного загону разом служать двоє друзів дитинства. Протитанкістів усі побратими називають Чіпом та Дейлом.

Історію волинян, які повернулися з передової, розповіли на сторінці Західного управління Держприкордонслужби.

Обидвоє — родом з міста Володимир. Бійці кажуть: подружилися ще у дитинстві, разом у 2021 році пішли на військову службу за контрактом в Держприкордонслужбу й разом захищають Україну на передовій. "Ми завжди були разом й тоді нам начальник застави дав позивні Чіп та Дейл", — говорить Чіп.

За плечима друзів вже декілька ротацій на передову.

Під час одного з бойових завдань друзям в одному окопі довелося стримувати наступ піхоти та бронетехніки на Новопавлівському напрямку. "Заступили на позицію у ночі, але вже знали, що зранку буде штурм та очікували його. Підготували протитанкові засоби й несли службу", —пригадує Дейл.

У тому бою, кажуть бійці, з протитанкових гранатометів та вогнем з артилерії вдалося знищити дві бойові машини піхоти, російський танк заглухнув біля позицій, екіпаж з панцерника та частина десанту почали втікати. Після відступу танкісти армії РФ сховалися в одному з укриттів. Друзі разом вийшли на завдання та ліквідували їх.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.