З підробленими документами та за хабар чоловік намагався виїхати за кордон через пункт пропуску "Устилуг" на Волині

33-річний житель Київщини намагався незаконно перетнути українсько-польський кордон, травень 2024 рік. Держприкордонслужба

33-річний житель Київщини мав намір виїхати до Польщі через пункт пропуску "Устилуг" на Волині, надавши на контроль "липові" документи.

Його викрили прикордонники, повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

Коли інспектор виявив у паперах ознаки підробки, чоловік спробував дати прикордоннику хабар, щоб безперешкодно покинути територію України. Розмір неправомірної вигоди становив дві тисячі доларів США.

Про виявлення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 Кримінального Кодексу України "Пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі" прикордонники повідомили співробітників Нацполіції.

У разі доведення вини чоловіка у суді йому загрожує штраф, або обмеженням воліОбмеження волі — це покарання, що полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі Позба́влення во́лі — кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи.на той самий строк.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.