Видавали себе за студентів: на Волині затримали сімох чоловіків, які хотіли виїхати за кордон

За минулу добу, 18 липня, волинські прикордонники затримали сімох чоловіків, які видавали себе за студентів та намагалися незаконно перетнути українсько-польський кордон, – розповіла Суспільному речниця Волинського прикордонного загону Маргарита Вершиніна.

У пункті пропуску "Ягодин" троє чоловіків, які були пасажирами рейсового автобуса, надали прикордонникам картки студентів та акти огляду медкомісії з ознаками підробки.

Ще чотирьох "псевдостудентів" прикордонники затримали у пункті пропуску "Устилуг" та "Ягодин — залізнична станція". Вони надали для перевірки пакет документів здобувачів освіти за кордоном. Однак, каже Маргарита Вершиніна, навіть не орієнтувалися в інформації про виш, у якому нібито навчаються.

На чоловіків склали адмінпротоколи за ст. 204-1Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України КУпАПКодекс України про адміністративні правопорушення. Про ці випадки прикордонники повідомили у поліцію.

Зі слів Маргарити Вершиніної, від початку липня у пунктах пропуску "Ягодин" та "Устилуг" прикордонники виявили 43 чоловіків, які на паспортний контроль надали документи з ознаками підробки.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.