Екскурсії містом: куди запрошуть киян та гостей цього тижня

Київ. Pixabay

У Києві для жителів та гостей міста цього тижня проведуть шість безоплатних екскурсій. П'ять із них — присвячені Конституції України, одна — Святошинському району столиці.

Про це повідомляє у Telegram пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік", — йдеться у повідомленні.

Після успішних прогулянок Оболонню, в адміністрації вирішили розширити цикл екскурсій районами столиці. Прогулянки відбудуться від середи до суботи. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах.

Екскурсія "Святошинське намисто" відбудеться 26 червня о 18:00. Там можна буде дізнатися про те, як створювали та розбудовували цей район. Він розрісся від невеликого курортно-дачного передмістя Києва до густонаселеного житлового масиву. Також учасники зможуть дізнатися про видатних особистостей, які тут жили. Зареєструватися потрібно за посиланням.

Під час екскурсії "Тисячолітній шлях Конституції" кияни та гості столиці почують про перші закони давньоруської держави, Війська Запорозького та УНР, а також довідатися, як приймався Основний Закон незалежної України. Прогулянку організують 27 червня о 16:00, також охочих чекають 28 червня о 16:00.

Також 28 червня о 16:00 відбудеться екскурсія "Київ: нескорені та незалежні". Учасники довідаються про боротьбу за незалежність України та відвідають місця, які зберігають пам'ять про героїв і героїнь війн, революцій, визначних діячів і діячок громадсько-культурного руху, талановитих вчених і митців.

Екскурсія "Конституція — від створення до сьогодення" ознайомить з Основним Законом України від часів його першої розробки на початку XVIII століття й до моменту ухвалення Конституції незалежної України в 1996 році. Охочі можуть відвідати екскурсію 28 червня о 18:00, а також прогулятися 29 червня об 11:00.

Реєстрація на екскурсії — обов'язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком, поінформували в адміністрації.