На Київщині відкрили перший регіональний офіс "Зроблено в Україні"

Офіс "Зроблено в Україні" в Обухові. КОВА

На Київщині відкрився перший регіональний офіс "Зроблено в Україні" в межах Всеукраїнської економічної платформи. Він працюватиме на базі Обухівської філії Київського обласного центру зайнятості.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що представники бізнесу зможуть отримати тут необхідні консультації та інформацію щодо можливостей підтримки малого бізнесу від держави. В офісі надаватимуть практичну допомогу в написанні бізнес-планів, оформленні документів для участі в грантових програмах урядового проєкту "єРобота".

Фахівці офісу проконсультують щодо можливостей отримання ваучера на навчання, компенсацій за працевлаштування безробітних, переселенців, учасників бойових дій, стосовно облаштування робочих місць для працівників з інвалідністю тощо.

"Місцеві підприємці отримають нові можливості для розвитку завдяки відкриттю регіонального офісу "Зроблено в Україні". Особлива наша увага — допомога в створенні ветеранського підприємництва. Ми реалізуємо низку важливих проєктів, направлених на підтримку ветеранів. Всі вони спрямовані на успішне повернення наших захисників до цивільного життя", — сказав директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

За словами директорки департаменту економіки КОВА Наталії Погребної, в офісі "Зроблено в Україні" також пропонуватимуть регіональні програми, щоб в одному місці зосередити весь спектр можливостей для підприємців.

Офіси "Зроблено в Україні" для бізнесу — частина національної платформи "Зроблено в Україні", ініційованої Президентом Володимиром Зеленським. Політика реалізується Міністерством економіки України на базі центрів зайнятості. Мета платформи — розвиток вітчизняного виробництва та підтримка українського бізнесу для посилення економічної самодостатності України. Купувати українське означає давати роботу людям в країні і підтримувати економіку.

26 січня президент України анонсував створення Всеукраїнської економічної платформи "Зроблено в Україні". 27 січня Зеленський підписав укази про створення Ради з питань підтримки підприємництва і платформи "Зроблено в Україні".