Прогулянки містом: у Києві організовують нові екскурсії

Пішохідний міст-хвиля на Оболоні. Віталій Кличко/Telegram

У Києві для містян та гостей столиці організовують 4 нові екскурсійні прогулянки. Маршрут пролягатиме Оболонським районом, зокрема, можна буде відвідати новий пішохідний міст.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Екскурсії розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік. Екскурсії проходитимуть у суботу та неділю.

"Прогулянка сучасною Оболонню" пролягатиме через житловий масив від станції метро "Мінська", Оболонську набережну та парк "Наталка". Під час екскурсії учасники дізнаються про історію облаштування та будівництво об'єктів у цій місцевості, серед яких — новий пішохідний міст, який з'єднує набережну з Оболонським островом.

Щоб відвідати екскурсію 1 червня, у суботу, з 11:00 потрібно зареєструватися за посиланнням. Охочі прогулятися із 17:00 мають зареєструватися тут.

Також екскурсії проводитимуть у неділю, 2 червня, із 11:00. Щоб пройтися містом із 17:00 потрібно поінформувати про себе за цим посиланням.

"Попередня реєстрація на екскурсії обов'язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком", — йдеться у повідомленні.

24 травня у Києві відкрили пішохідний міст-хвилю. Він з'єднує Оболонський острів і парк "Наталка" біля Оболонської Набережної. Міський голова пройшовся новим мостом і запросив прогулюватися киян та гостей столиці.

Ширина нового мосту — 3,5 метри, довжина — 176 метрів. Він комфортний для пересування маломобільних груп населення і не заважає проходу маломірних суден до затоки Оболонь.

Рекреаційну зону на острові Оболонський облаштували зі збереженням флори та фауни. Встановили лави, дитячі майданчики, туалети. Зробили пішохідні та велосипедні маршрути. Також висадили нові дерева та кущі. Відвідувачів радуватимуть декоративні яблуні, рожева акація, бузок та газони, що квітнуть усе літо.