У Києві відкрили новий пішохідний міст-хвилю

Пішохідний міст-хвиля на Оболоні. Віталій Кличко/Telegram

У Києві завершили будівництво пішохідного мосту-хвилі на Оболонський острів.

Про це поінформував міський голова Віталій Кличко.

Цей міст з'єднує Оболонський острів і парк "Наталка" біля Оболонської Набережної. Міський голова пройшовся новим мостом і запросив прогулюватися киян та гостей столиці.

Пішохідний міст-хвиля на Оболоні. Віталій Кличко/Telegram

Кличко поінформував, що будівництво об'єкту розпочали в 2021-му, призупинили на початку повномасштабної війни та відновили навесні минулого року. Тоді ж розпочали облаштування рекреаційної зони відпочинку. Звели його за кошти меценатів — іноземних та українських.

Парк на Оболонському острові. Віталій Кличко/Telegram

"Конструкції для мосту були виготовлені ще на підприємстві «Азовсталь». Їх привезли до Києва буквально за кілька тижнів до початку повномасштабної війни. Наразі підсвітку основної конструкції не вмикатимемо, тільки економне LED освітлення перил мосту", — сказав Кличко. 

Пішохідний міст-хвиля на Оболоні. Віталій Кличко/Telegram

Ширина нового мосту — 3,5 метри, довжина — 176 метрів. Він комфортний для пересування маломобільних груп населення і не заважає проходу маломірних суден до затоки Оболонь, зауважив міський голова.

Також за його словами, рекреаційну зону на острові Оболонський облаштували зі збереженням флори та фауни. Встановили лави, дитячі майданчики, туалети. Зробили пішохідні та велосипедні маршрути. Також висадили нові дерева та кущі. Відвідувачів радуватимуть декоративні яблуні, рожева акація, бузок та газони, що квітнуть усе літо.