Перейти до основного змісту

Французька делегація відвідала "Центр життєстійкості" на Київщині

Представники Міністерства соціальної політики та охорони здоров'я Франції у "Центрі Життєстійкості" у Бучі. Бучанська міська рада/Telegram

Представники Міністерства соціальної політики та охорони здоров'я Франції відвідали перший на Київщині "Центр Життєстійкості", який знаходиться у Бучі.

Про це у Telegram повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.

У міськраді зазначили, що цей спеціалізований заклад спрямований допомогти жителям, які пережили травматичні події, опрацювати негативний досвід та відновити психологічний стан.

Зокрема, заклад пропонує комплексну допомогу постраждалим від воєнних дій, включаючи психологічну підтримку, реабілітаційні програми та навчання навичкам подолання стресу.

"Відновлення психічного здоров'я та подолання наслідків травми — це невід'ємна частина процесу відбудови після жахіть війни. Франція солідарна з українським народом і готова надавати всебічну підтримку ініціативам, подібним до цього центру, які сприяють зціленню та зміцненню життєстійкості громад", — сказали іноземні гості.

Раніше повідомлялося, що у Фастові також відкрили "Центр життєстійкості" для ветеранів, волонтерів, переселенців та інших вразливий категорії населення. Наразі у закладі працює команда з чотирьох фахівців з соціальної роботи, двох психологів та одного соціального менеджера.

Що відомо про візити іноземних делегацій на Київщину

24 травня Бучу відвідали журналісти з країн Центральної Азії. У громаді побували представники ЗМІ з Казахстану, Киргизстану, Узбекистану і Таджикистану.

23 травня у Бучу приїжджали військові генерали з країн НАТО. Метою візиту іноземних гостей було не лише висловити солідарність з українським народом, а й обговорити питання посилення військової допомоги Україні з боку країн Альянсу.

22 квітня Бучанську громаду відвідав кінорежисер із Данії Бо Тенгберг. Це вже другий його візит до Бучі. Минулого разу він відвідав місто у вересні 2023 року. Іноземець приїжджав разом зі своєю дружиною прем'єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен.

26 лютого у Бучу приїхали журналісти з чотирьох країн Південно-Східної Азії. Це представники із Індії, Індонезії, Малайзії та Філіпінів. Вони зафіксували воєнні злочини російських військових, щоб розповісти про це всьому світові. 6 лютого у місті побували представники Спеціального комітету Парламентської асамблеї ОБСЄ "Парламентська група підтримки України".

30 січня у Бучу приїжджала племінниця 35-го президента США Джона Кеннеді, президентка американської правозахисної організації Керрі Кеннеді. 8 січня Ірпінь та Бучу відвідала делегація із Німеччини. Це депутати Бундестагу від різних парламентських фракцій, референти з міжнародних питань, політики безпеки й оборони.

7 січня Київщину відвідала міністерка закордонних справ Японії Йоко Камікава. Делегація побувала на території храму Святого Апостола Андрія Первозванного, де вшанувала пам'ять загиблих бучанців. В Ірпені японці, зокрема, побували на Романівському мосту, який називають "дорогою життя".

9 листопада минулого року посли Великої Британії, Швеції, Фінляндії та Канади приїхали у селище Калита в Броварському районі. Іноземні гості відвідали ЦНАП Калитянської громади, будинок культури, бібліотеку та оглянули укриття.

3 листопада в Ірпінь приїхали чотири посадовці зі штату Юта (США): очільники міст Солт-Лейк-Сіті, Вайн'ярд Хейвен, Беара та керівник операційного офісу Асоціації аерокосмічної та оборонної промисловості штату Роберт Керролл. Вони відвідали місця найбільших руйнувань в місті та подивилися на роботу всесвітньовідомого митця стріт-арту Бенксі.

Топ дня

Вибір редакції