У Києві попрощалися зі спортивним журналістом Сергієм Савелієм

Прощання із спортивним журналістом Сергієм Савелієм, 13 травня 2024 р. Cуспільне/Влада Прізова

У Києві попрощалися зі спортивним журналістом та коментатором Сергієм Савелієм.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

Його син розповів, що останні роки Сергій Савелій хворів, проте до останнього цікавився різними видами спорту та дивився різноманітні трансляції.

"Він дуже хотів подивитися фінал Чемпіонату світу зі снукеру, який був у квітні. Думаю, найбільше він любив вільну боротьбу, якою він раніше займався", — сказав син Сергій.

З однокурсником Валерієм вони товаришували понад 40 років. Чоловік каже, що Сергія мільйони впізнавали по голосу, оскільки він був природний в житті та під час роботи.

"Сергій Савелій міг прокоментувати будь-що в прямому ефіру. Це високий професіоналізм. Це чудовий приклад для майбутніх журналістів", — вважає президент Асоціації спортивних журналістів України Олександр Гливинський.

Олег з Федерації футболу України додає, що той був людиною, яка могла завжди підбадьорити та зараховує журналіста до золотої еліти українського спортивного телебачення.

Сергій Савелій більше 40 років працював на Суспільному мовленні, з них 37 — в спортивній редакції, висвітлював 10 Олімпійських ігор з місця подій, зокрема коментував першу в історії незалежної України церемонію відкриття Олімпіади — у 1994 році в Ліллегаммері. Також коментував перший матч в історії чемпіонату України з футболу.