Придбали за донати киян: військовим направлять станції передачі інформації про повітряну обстановку

Станції передачі інформації про повітряну обстановку. Фото: КМДА

Громади Київської області та жителі столиці продовжують допомагати військовим Збройних сил України. Зокрема, постійно закуповують безпілотники. Наразі українським військовим направлять станції передачі інформації про повітряну обстановку.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації міста і заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Оленич.

Зазначається, що повітряне командування "Центр" отримає 19 станцій передачі інформації про повітряну обстановку. Їх придбали завдяки донатам киян на платформі "Безпечне небо".

Станції передачі інформації про повітряну обстановку. Фото: КМДА

"Наземна станція передачі інформації про повітряну обстановку допомагає нашим пілотам швидко і зручно отримувати дані, що значно підвищує ефективність роботи авіації. Свого часу цей проєкт просував легендарний пілот Андрій Пільщиков (Джус), і для нашої команди честь продовжити цю справу", — сказав Оленич.

Що відомо про платформу "Безпечне небо"

У березні минулого року команда "Київ Цифровий" разом з військовими запустила платформу для допомоги силам ППО Києва — "Безпечне небо". Там збирають кошти на техніку для ЗСУ.

Мета проєкту — акумулювати зусилля партнерів і спонсорів задля захисту неба над столицею від ракетних обстрілів та атак ударними безпілотниками військ РФ. Завдяки фандрейзинговій платформі "Безпечне небо" кияни теж можуть долучитися до побудови ефективної системи ППО, жертвуючи кошти на придбання необхідної техніки.

Протягом минулого на благодійну платформу "Безпечне небо" 4 тисячі 500 киян перерахували понад 2 млн гривень для допомоги силам ППО. За ці гроші придбали: мережеве обладнання та апаратно-програмний комплекс для літаків-винищувачів; 10 телекомунікаційних комплектів для мобільних груп протиповітряної оборони; 26 ноутбуків для Повітряного командування Центр"; радіодеталі для ремонту літаків і 3 монітори; 6 тепловізійних прицілів.