Допомога з Німеччини: Київ отримав партію взуття для військових і комунальників

Взуття від німецьких благодійників, Київ, 21 лютого 2024 р. Фото: КМДА

Гуманітарний штаб Києва отримав понад 3 тисячі пар взуття від німецьких партнерів. Допомога призначена для військових і працівників комунальних служб міста.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

"Від німецьких партнерів ми отримали понад 3 тисячі пар взуття. Основну частину відправимо киянам, які проходять службу у ЗСУ, а решту передамо комунальникам, які працюють на об'єктах критичної інфраструктури столиці", — зазначив він.

Взуття столиця отримала від об'єднання "Україна Допомога Брайтшайд імені святого Лаврентія" з Німеччини. За даними КМДА, ця благодійна організація відправила гуманітарні вантажі для українців на суму понад 10 мільйонів євро.

Допомога з Німеччини: Київ отримав партію взуття для військових і комунальників. Фото: КМДА

Загалом Гуманітарний штаб Києва, який працює від початку повномасштабного вторгнення, акумулював більше 21 млн клограмів різноманітної допомоги від понад 150 міжнародних партнерів. Необхідними речами забезпечують медиків, рятувальників, представників комунальних служб, а також військових і переселенців. Частину допомоги столиця передає регіонам, які потерпають від регулярних російських обстрілів.

На початку 2024 року Київ отримав 5 нових пожежних автомобілів від німецького міста Лейпциг. Техніку одразу передали в підрозділи столичних рятувальників.

Також у січні цього року Київ отримав від міжнародних партнерів 100 тисяч сухих хімічних грілок. Гуманітарний вантаж зі столиці вирушив на передову для потреб військових Збройних сил.