Укрпошта запустила в Києві автоматизовану лінію сортування посилок. Які переваги

Логістичний термінал "Київ-Правий", Київ, лютий 2024 р. Фото: "Укрпошта"/Facebook

"Укрпошта" встановила автоматизовану сортувальну лінію в логістичному терміналі "Київ-Правий". Обладнання дозволяє обробляти близько 400 тисяч посилок на добу. Мережу таких сортувальних ліній розширять на всю країну, щоб клієнти могли отримувати посилки за добу після відправлення.

Про це компанія інформує на своєму сайті.

Як зазначив гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський, у 2023 році компанія збільшила кількість відправлень на 40%. Водночас клієнти часто скаржились на якість і швидкість доставки посилок.

Нове обладнання дозволить відмовитись від ручного сортування пакунків і пришвидшить цей процес у кілька разів. Так, автоматизований термінал у Києві спроможний обробляти 5 посилок за секунду, а загалом — 400 тисяч на добу.

Усе обладнання — від українських виробників. Наступним кроком буде відкриття інноваційного термінала "Київ-Лівий". Автоматизовані лінії сортування поштових відправлень згодом запустять у Львові, Дніпрі, Харкові, Одесі, Хмельницькому. Загалом з'являться близько 20 нових терміналів по Україні.

Паралельно, поштарі за перше півріччя 2024 року оновлять логістичні маршрути, аби забезпечити швидкісну доставку вантажів до кожного міста та села в Україні.

Наступним кроком "Укрпошти" стане автоматизація сортування листів, газет та комплектування замовлень лікарських засобів.

Раніше "Укрпошта" повідомила, що до 30-річчя випустила марку в серії "Героїчні професії", присвячену своїм співробітникам.

Звання "Найкращої поштової марки України 2023 року" отримала мініатюра “Вічна пам'ять!”. Найкращим поштовим блоком стали "Українські колядки в Києво-Печерській лаврі".