У Києві біля метро "Голосіївська" демонтують МАФи. Яка причина

. У Києві демонтують МАФи, які перешкоджають шлях до укриттів Фото: КМДА (ілюстративне)

За рішенням Ради оборони Києва у місті продовжується демонтаж тимчасових споруд, які перешкоджають доступу населенню до укриттів. Наразі прибирають МАФи біля метро "Голосіївська". Про це повідомляє директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко у Facebook.

За його словами, вцілому у Києві частково або повністю демонтовано МАФи поряд зі станціями: "Політехнічний інститут", "Героїв Дніпра", "Берестейська", "Житомирська", "Кловська", "Дружби народів" та "Житомирська". Наразі демонтують споруди біля станції метро "Голосіївська".

Зазначається, що спираючись на приписи від інспекторів власники тимчасових споруд, у яких наявна вся дозвільна документація, мають власними силами протягом 3 днів переносити кіоски в інше місце.

"В інакшому разі ці роботи будуть проведені ресурсом КП "Київблагоустрій", а сама споруда буде перевезена на штрафмайданчик. Але це стосується лише тих підприємців, які мають усю дозвільну документацію на розміщення споруди. Незаконно встановлені тимчасові споруди одразу прямують на штрафмайданчик",— каже Ткаченко.

Він зауважив, що наразі демонтовано 13 об'єктів, в роботі залишається 10.

Що відомо про МАФи у Києві

Рішення про демонтаж біля станцій метро МАФів, які перешкоджають доступу людей до укриттів, Рада оборони Києва ухвалила у червні минулого року.

У липні у Києві повністю очистили від МАФів і звільнили шлях до укриттів локацію навколо станції метро "Політехнічний інститут". Там провели благоустрій — асфальтування та озеленення.

За 3 осінні місяці 2022 року найбільше порушень інспектори благоустрою зафіксували щодо розміщення МАФів — 2035.

За 2022 рік інспектори винесли понад 38 тисяч приписів щодо порушень Правил благоустрою Києва. Найбільша кількість порушень пов’язана з незаконним встановленням тимчасових споруд, МАФів — близько 6 тисяч.

Читайте також

У Києві проведуть генеральне прибирання доріг

СБУ підтвердила особу загиблого героя України, РФ обстріляла бригаду енергетиків на Херсонщині. 383 день війни. Онлайн