У Києві проведуть генеральне прибирання доріг

Прибиральна техніка у Києві Фото: КМДА

У столиці готуються до генерального прибирання шляхово-транспортної мережі після зими. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на Комунальну корпорацію "Київавтодор".

Дорожники поінформували, що з початку року було відремонтовано паливні і гідравлічні системи. Серед оновленої техніки є спецмашини для ремонту покриття, наприклад, котки та фрези. Загалом оновлено 63 одиниці спецтехніки для весняно-літнього сезону.

Прибиральна техніка у Києві Фото: КМДА

"Уже зараз столичні вулиці очищають бригади з ручного прибирання. Щодня залучено близько 500 працівників у складі 45 бригад. Також за сприятливої погоди працює до 30 одиниць підмітально-прибиральної техніки",— йдеться у повідомленні.

Прибиральна техніка у Києві Фото: КМДА

За словами дорожників, після закінчення морозів вулиці, насамперед очищатимуть дорожніми пилосмоками, які використовують воду.

Також в "Київавтодорі", поінформували, що у січні очистили близько 1000 зливоприймачів та майже 300 оглядових колодязів у місцях можливих підтоплень, у занижених місцях і на магістральних вулицях.

Що відомо про обслуговування доріг у Києві

У столиці періодично обробляють дороги протиожеледними засобами. В першу чергу — вулиці із бруківки, транспортні розв’язки, мости і шляхопроводи, спуски, підйоми, тротуари.

У Києві завершився пілотний проєкт із використання гранітної крихти замість солі для боротьби з ожеледицею в деяких парках та скверах столиці. Експеримент виявився вдалим, тому наступного сезону цей екологічний підхід у столиці масштабують.

Наприкінці жовтня минулого року у КМДА почали розглядати можливість посипати взимку тротуари гранітною крихтою замість солі для боротьби з ожеледицею. Нововведення дасть можливість заощадити бюджет, а ще допоможе зберегти природу.

У жовтні у Києві завершили роботи з нанесення дорожньої розмітки. ЇЇ оновили на 250 вулицях. Загалом фахівці "Київавтодору" нанесли 1028,2 кілометрів горизонтальної та повздовжньої розмітки і 64200 квадратних метрів – поперечної. Якість нанесення розмітки контролювали фахівці корпорації.

Протягом 2022 року дорожники відремонтували близько 1086 зливоприймачів та 485 оглядових колодязів у Києві. Зокрема, гідрослужби районів систематично очищали систему дощової каналізації: колектори, оглядові та дощоприймальні колодязі, решітки зливостоків.

Читайте також

Київська влада допомагатиме притулкам для тварин

Для посилення безпеки: Київ збільшить кількість пожежних постів

Будинок літерою Z. Історії тих, хто вижив під час одного з найтрагічніших авіабомбардувань Чернігова