Допомагали дітям у Броварах після авіакатастрофи. У ДСНС нагородили старшокласників

. Фото: ДСНС / Facebook

Сьогодні, 27 січня, рятувальники ДСНС нагородили чотирьох Броварських старшокласників — Андрія Даценка, Антона Прищепу, Віктора Комісарова та Гліба Касьяна. Вони у перші хвилини після авіакатастрофи 18 січня у Броварах допомагали під час евакуації дітей з дитсадка.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Фото: ДСНС / Facebook

Школярі заспокоювали дітей, надавали їм необхідну допомогу, розшукували їхніх батьків.

Фото: ДСНС / Facebook

"Хлопці, ми вдячні вам за допомогу і хочеться сподіватися, що в майбутньому ви зможете рятувати людей вже на професійному рівні. Двері наших навчальних закладів завжди відчинені для вас", — зазначив під час нагородження начальник Головного управління ДСНС Київщини Анатолій Мусієвич.

Допомагали дітям у Броварах після авіакатастрофи. У ДСНС нагородили старшокласників. Фото: ДСНС / Facebook

Про Броварських старшокласників під час свого звернення 18 січня згадав президент Володимир Зеленський.

"Дякую Глібу, Андрію – хлопцям, які також не розгубилися й допомагали", — сказав він.

Що відомо про падіння гелікоптера у Броварах 18 січня

У Броварах Київської області впав гелікоптер, унаслідок катастрофи загинуло керівництво МВС — міністр Денис Монастирський, державний секретар міністерства Юрій Лубкович та перший заступник міністра Євгеній Єнін. За останніми даними загинули 14 людей, з них одна дитина. Отримали поранення 25, з них — 11 дітей. Кабмін створив робочу групу для розслідування авіакатастрофи.

В СБУ повідомили, що розглядають кілька версій трагедії. Речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомив, що, аби встановити причини падіння гелікоптера знадобиться чимало часу. Спеціально створена робоча група визначить усі фактори, які могли спричинити авіакатастрофу.

У Броварах оголосили триденну жалобу за загиблими в авіакатастрофі. Станом на вечір 19 січня у лікарнях перебували 15 людей, зокрема, 6 дорослих та 4 дитини потрапили до опікового центру у Києві. Дві родини постраждалих виїхали на лікування за кордон.

У Броварах підтвердили загибель матері трьох дітей, яка привела їх у садочок у день трагедії. Жінку розшукували родичі.

21 січня у Києві попрощалися з загиблими унаслідок авіакатстрофи керівниками і працівниками МВС. У Броварах 21 січня прощалися з 5-річною дівчинкою і її мамою, які загинули під час пожежі в дитсадку після падіння гвинтокрила.

Читайте також

Очевидці розповіли про падіння гелікоптера у Броварах