Київ отримав від партнерів пожежне авто та два реанімобілі

. Фото: КМДА

Від німецьких та українських партнерів Київ отримав пожежне авто та два реанімобілі. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Фото: КМДА

"Німецький та український благодійні фонди передали столиці таку необхідну сьогодні спецтехніку. Одну потужну пожежну машину — з можливістю піногасіння та два реанімаційних автомобілі. А також обладнання для рятувальників. Спецтехніка загальною вартістю близько півмільйона євро", — каже мер Києва Віталій Кличко.

Фото: КМДА

За словами мера, серед українських міст таке пожежне авто є тільки в Києві. Місто раніше отримало від партнерів в якості допомоги два таких авто і вони добре себе зарекомендували на гасінні пожеж в столиці після обстрілів РФ.

Фото: КМДА

Стосовно реанімаційних автомобілів, то вони укомплектовані за стандартами 2022 року, сучасні, з усім необхідним обладнанням. Їх отримають столичні медики, йдеться у повідомлені.

Що відомо

  • Наприкінці липня Київ, завдячуючи іноземним партнерам, отримав спецавтомобілі та відповідне спорядження. Йдеться про 12 пожежних і пожежно-рятувальних автомобілів і 7 карет швидкої допомоги від німецьких і польських партнерів та рятувальне спорядження зі Швейцарії. Для пінного гасіння пожеж використовуватимуть 2 нових автомобіля Renault. Це найсучасніші авто з 11 тис. л суміші. Вони призначені для гасіння пожеж на автозаправках, нафтобазах, на виробництвах, а також там, де використання води неможливе.
  • У серпні мер Києва Віталій Кличко передав міським комунальним підприємствам 19 автобусів і 3 сміттєвози, які місто отримало від приватних транспортних підприємств з чотирьох німецьких міст – Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена.
  • У жовтні у Києві вийшли на маршрути 11 автобусів, які столиця отримала від Риги як допомогу. 6 автобусів обслуговуватимуть новий маршрут № 44 з Троєщини до метро "Лівобережна". Ще 5 розподілили між трьома іншими маршрутами.

Читайте також

У Києві тролейбуси змінять графік руху

У поліції радять пішоходам в темну пору доби носити речі, що відбивають світло

У Києві попрощалися з ректором університету Грінченка ЕКСКЛЮЗИВНО