Київщина готова оборонятися у разі повторного вторгнення Росії — Кулеба

. Фото: УНІАН

На Київщині надійно облаштували прикордонні позиції на випадок повторного вторгнення Росії на територію області. Постійно відбувається підготовка сил оборони.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За його словами, керівництво області перевірило готовність до можливого наступу російських військ прикордонних укріплень Київщини і оглянуло один із рубежів оборони.

"Хочу вас запевнити, що позиції облаштовані, фортифікації надійні, підготовка сил оборони проводиться систематично. Дякую нашим військовим за гарну роботу", — сказав Кулеба.

Загроза повторного нападу Росії існує та існуватиме, поки Україна не переможе. Київська область готова дати належну відсіч російським військам, наголосив очільник Київської ОВА.

Що відомо

  • Київ будує укріплення на випадок нового нападу Росії. Перший рубіж оборони Києва облаштовується на великій відстані від міст, повідомляє Київська міська військова адміністрація.
  • 30 травня у Київській міській військовій адміністрації повідомили, що небезпека повторного наступу армії РВ на Київ залишається, але фактичних ознак немає.
  • Військове керівництво Києва розробило план оборони столиці на випадок повторного російського наступу. При цьому були враховані усі помилки допущені під час першого наступу на початку війни.
  • Усі блокпости, які встановлені в столиці, найближчим часом не прибиратимуть і вони продовжать роботу, повідомили в поліції Києва.
  • 2 квітня заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що уся Київська область звільнена від російських окупантів.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 110. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу