Небезпека залишається, але фактичних ознак немає. У КМВА розповіли про загрозу повторного наступу військ РФ на Київ

Наслідки ракетного удару по ТЦ в Києві, 21 березня, фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

Київ, як столиця, є пріоритетною ціллю для захоплення російськими військами. Враховуючи значну кількість людського та матеріально-технічного ресурсу в Росії, небезпека повторного наступу залишається.

Про це повідомляє голова Київської міської адміністрації Михайло Жирнов.

Водночас фактичних ознак формування військ для наступу наразі не спостерігають.

"Наразі, якщо дивитися на Брянську та Курську області, то фактичних ознак формування військ ми не спостерігаємо. Однак знаємо, що російська федерація може також використовувати і території Білорусі", – йдеться у повідомленні.

Жирнов наголошує, що для повторного наступу необхідно створити велике угрупування військ, а для цього потрібен час на підготовку. За нинішніх умов раптово або за короткий термін цього здійснити неможливо.

Водночас загроза повторного наступу на столиці залишатиметься до перемоги України і Київ готується дати відсіч російським військовим, зазначає очільник Київської МВА.

Що відомо

  • Військове керівництво Києва розробило план оборони столиці на випадок повторного російського наступу. При цьому були враховані усі помилки допущені під час першого наступу на початку війни.
  • 2 квітня заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що уся Київська область звільнена від російських окупантів.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 96. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу