Мистецька резиденція "Хвиля": у Кропивницькому створили молодіжний простір

У Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка у Кропивницькому запрацювала молодіжна мистецька резиденція. Облаштували у відремонтованому за гроші університету та міжнародних організацій приміщенні двоповерхового корпусу університету. До цього тут був підвал.

Про це Суспільному розповіла керівниця артпростору Тетяна Стрітьєвич.

"Цей простір створений для всіх охочих творити, для всіх поціновувачів мистецтва. Виставкова зала буде працювати для міста, області, можливо, для України. Тут можна проводити літературні вечори, музичні заходи, мистецькі дискусії. Це приміщення може слугувати як укриття".

Назвали резиденцію "Хвиля".

"На хвилі творчості побувати, відчути цю хвилю можна у двох варіантах: коли робите роботу, або коли спостерігаєте – і вас ця хвиля мистецтва захоплює і надихає".
Декоративна ваза "Зима". Автор Аліна Виштикайло.

На виставці артпростору представили роботи студентів кафедри мистецької освіти студентів-випускників.

"На виставці запропоновані керамічні полотна і скульптурні вироби. Ця виставка ілюструє і традиційну роботу з глиною, і сучасне бачення кераміки".

У день відкриття відвідувачів могли відвідати простір до 16 години. Надалі графік роботи визначають.

Декоративна композиція "Музи натхнення". Автор Діана Бубнова.

Скільки витратили грошей на ремонт простору, ректор Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Євген Соболь назвати не захотів.