Справа про хабар у театрі Кропивницького: суд розпочав розгляд

У Ленінському районному суді Кропивницького провели підготовче засідання у справі директора обласного театру Сергія Корнієнка. Його підозрюють у тому, що за 3500 доларів США він пропонував працевлаштування в театрі, щоб уникнути мобілізації. Корнієнко свою вину заперечує.

Про це із зали суду повідомила кореспондентка Суспільного.

Прокурор Андрій Проценко сказав, обвинувачення не змінилось з часу, коли обирали запобіжний захід. Міра покарання – до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Сергій Корнієнко з підозрою у хабарництві не згоден:

"На ці всі питання дадуть відповідь мої адвокати, тому що ви розумієте, що це все театр судових справ, тут все поступово відбувається, я фінал не можу зараз сказати. Вистава тільки починається".

У підозрюваного – двоє захисників — Сергій Логвінов та Катерина Бобровська. Адвокатка вважає, мала місце провокація: "Ви далі будете дивитись за обставинами справи й все побачите".

Обвинувачуваний Сергій Корнієнко — режисер з Києва. Кропивницький театр очолив у вересні минулого року. З 15 травня відсторонений від посади, звільнятись не збирається.

"Моя позиція суголосна з обласною радою. Зараз я відсторонений до кінця судового засідання. І будемо дивитися. Тому що це явно видно, що це розіграна вистава з моєю участю. І я думаю, що гарні критики, і гарні судді, і гарні адвокати докажуть мою невинність. Самостійно звільнятись з театру не буду".

Розглядатимуть обвинувальний акт у Ленінському райсуді 14 червня – таке рішення ухвалила суддя Світлана Льон.