Водопостачання за графіком. У Кропивницькому жителі Завадівки отримуватимуть воду через день

У Кропивницькому жителі мікрорайону Завадівка отримуватимуть воду через день. Це майже пів тисячі родин. Графік водопостачання вводять через нестачу води у шести свердловинах, з яких жителі її споживають.

Про це розповіла Суспільному директорка кропивницького водоканалу Валентина Давидчук.

За її словами, споживання через спеку зросло.

"Торік, коли з’явились проблеми з водопостачанням Завадівки, коли їх відключила Інгульська шахта, ухвалили рішення, як можна подати їм воду. Ми запропонували, щоб це було стабільне водопостачання. Необхідно було замінити 13 кілометрів водогону, тих, що обслуговувала шахта, і підключити до "Дніпро-Кіровоград". Це не малі гроші, лише матеріали коштують 80 мільйонів гривень. Ми тимчасово їх підключили до лінії водозабору "Холодні Ключі". Тих свердловин зараз не вистачає".

Сказала, вода у мікрорайоні Завадівка буде у парні числа місяця з ранку до 21 години вечора.

"Ми робимо переключення з 9 години вечора, щоб могли наповнитись мережі. Прохання до людей робити запас. Якщо не зможуть зробити запас і будуть проблеми в ті дні коли в них є вода, а її не буде на якихось вулицях, тоді будемо розглядати можливість підвезення".

Кропивничанин Микола Саласенко зробив запас води, набрав 10 відер. Воду споживає з місцевої мережі. Розповів, влітку щомісяця родина використовує 10 кубометрів води.

"Не сильно зручно. Запасу мало, немає ємностей великих куди набирати. У кожного є господарство, води цієї не напасешся, треба і собі, і тваринам, і на полив".

Галина Воловоденко набрала чотири відра води й дві п’ятилітрові пляшки. Цього, сказала, вистачить на день.

"Ми вдвох із дідом, то нам вистачить. На полив не треба, були дощі, і ми поливали, садили дощовою водою, у нас є бочки".

Розповіла, торік водопостачання не було пів року.

За словами директорки водоканалу, водопостачання за графіком планують до кінця літа.