У Кропивницькому попрощалися з військовими Олександром Давіденком, Андрієм Донцовим та Владиславом Башировим

Зліва направо: Олександр Давіденко, Андрій Донцов та Владислав Баширов. Колаж: Суспільне Кропивницький

23 травня у Кропивницькому попрощалися із загиблими на війні з РФ 37-річним сержантом Олександром Давіденком, 22-річним старшим солдатом Андрієм Донцовим та 30-річним солдатом Владиславом Башировим.

Про це написали на офіційній сторінці Кропивницької міської ради у Facebook.

Олександр Давіденко

Боєць народився 13 квітня 1987 року у Кропивницькому. Навчався у місцевій школі №35, працював у галузі будівництва, на підприємствах міста монтажником та монтажником-висотником у сфері промислового альпінізму. Закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю "Правознавство".

З 2014-го по 2021 рік брав участь в Антитерористичній операції та Операції об’єднаних сил, був учасником бойових дій. Нагороджений відзнакою "За мужність і відвагу " та відомчими нагородами.

Олександр Давіденко загинув у віці 37 років. Facebook/Кропивницька міська рада

Під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну служив на посаді командира розвідувального взводу. Відзначений почесним нагрудним знаком головнокомандувача Збройних сил України "За збережене життя".

Загинув 16 травня біля Калинівки на Донеччині. У військового залишились батьки, дружина й син, брат і сестра.

Із загиблими 16 травня бійцями з Кропивницького попрощалися 23 травня. Facebook/Кропивницька міська рада

Андрій Донцов

Боєць народився 30 листопада 2001 року в Кропивницькому. Навчався у місцевій школі №30, займався у відділенні футболу дитячо-юнацької спортивної школи №2. 2021 року закінчив аграрний коледж. Після навчання працював водієм дорожньої служби та на теплопостачальному підприємстві.

Став до лав Збройних сил України добровільно, у грудні 2022 року. Розпочав службу на посаді водія взводу забезпечення, а після навчання служив оператором-вогнеметником. Брав участь у боях біля Мар’їнки та Авдіївки на Донеччині. У квітні 2024 року нагороджений відзнакою головнокомандувача Збройних сил України – нагрудним знаком "Золотий хрест".

22-річний Андрій Донцов загинув 16 травня 2024 року на Запоріжжі. Facebook/Кропивницька міська рада

Загинув 16 травня біля села Лобкове Запорізької області. У військового залишились батьки та брат.

Владислав Баширов

Народився 19 червня 1993 року в селі Ганнівка Новоукраїнського району Кіровоградської області. Навчався в місцевій школі, закінчив кібернетико-технічний коледж в обласному центрі за напрямком "розробка програмного забезпечення".

Строкову службу пройшов у повітряно-десантних військах, працював на підприємствах міста.

У Владислава Баширова залишились троє дітей. Facebook/Кропивницька міська рада

На фронт пішов добровольцем 25 лютого 2022 року, служив на посаді старшого розвідника розвідувального взводу, мав найвищу кваліфікацію оператора безпілотних літальних апаратів.

Загинув 16 травня 2024 року біля Калинівки Часовоярської громади Донецької області. У військового залишились батьки, брат, дружина й троє дітей.