Кіровоградщина: графіки відключень електроенергії на 22 травня

Доповнено
Вимикатимуть електрику з 18 до 24 години. Суспільне Кропивницький

Оновлення: У зв’язку зі зміною доведених лімітів споживання електроенергії для Кіровоградської області, для входження в ліміт, графік погодинних відключень буде введений в дію з 19:00 22 травня до 01:00 23 травня.

У Кіровоградській області 22 травня відключатимуть електрику з 18:00 до 00:00.

Про це Суспільному розповіла речниця підприємства Олена Данільченко.

Дізнатися до якої черги відноситься ваша адреса, ознайомитися з графіком можна на офіційному сайті "Кіровоградобленерго":

  • 1, 2 черги – 19:00 – 21:00
  • 3, 4 черги – 21:00 – 23:00
  • 5,6 черги – 23:00 – 01:00

Головна причина відключень – наслідки ракетних ударів російської армії по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак.

За інформацією "Укренерго" у Telegram-каналі 22 травня з 00:00 до 07:00 в усіх регіонах України для промислових та побутових споживачів діяли графіки погодинних відключень.

"Сонячна погода сприяє роботі промислових та дахових сонячних електростанцій, дефіцит в енергосистемі зменшився. Ввечері графіки погодинних відключень будуть діяти в усіх регіонах України для промислових та побутових споживачів". 

Графіки погодинних відключень можуть бути застосовані для зниження рівня споживання при перевищенні визначених лімітів обсягів для кожної області. "Укренерго" доводить ці ліміти напередодні до кожного обленерго. Якщо область споживає в межах доведеного ліміту, знеструмлення споживачів можуть не застосовуватись. Якщо ліміт перевищений – знеструмлення будуть відбуватись за опублікованим обленерго графіком.

21 травня для подолання дефіциту в енергосистемі було аварійне постачання електроенергії в Україну з енергосистем Румунії, Польщі, Словаччини.