"Ти і я, Україна": одинадцятикласники Кропивницького присвятили випускний вальс перемозі

Ексклюзивно

Одинадцятикласники кропивницького ліцею свій випускний вальс присвятили перемозі України. У перервах між повітряними тривогами, між навчанням та складанням національного мультитесту, випускники готують шкільний вальс.

Танцюватимуть його під час останнього дзвоника 70 одинадцятикласників, розповів Суспільному заступник директора ліцею з виховної роботи Дмитро Собчук. Він автор-постановник шкільного вальсу.

"Наш вальс дуже символічний, тому що ми його присвятили перемозі, всі пісні підібрали спільно, слухали багато варіантів, але зупинилися на українських авторах в українському виконанні. Фінальна пісня "Ти і я, Україна", і ми всі разом, ми єднаємося – заради України".
Шкільний вальс.

Сказав, це вже третій вальс, який готує під час повномасштабного вторгнення.

"Проблемно це готувати під час повітряних тривог, тому що доводиться переривати репетиції, але не дивлячись на це, ми дякуємо нашим захисникам, що в нас є така можливість станцювати вальс, подарувати випускникам ту атмосферу, тому що на жаль, не всі діти в нашій країні можуть собі дозволити таку розкіш, як випускний вальс".
70 одинадцятикласників під час останнього дзвоника танцюватимуть шкільний вальс.

Аліна Тебякіна вальс присвячує тату Анатолію, який загинув на фронті.

"Мій тато загинув 29 жовтня 2022 року у Новомихайлівці на Донеччині, йому було 38 років. Хочу йому присвятити цей танець".
Шкільний вальс під час війни.

Одинадцятикласник Данііл Пилипас розповів, що підготовка вальсу йому далася легко.

"З репетиціями вальсу проблем не було. Це дуже хвилюючий етап життя в тому, що школа закінчиться, що буду потім сумувати за цими часами, бо мені подобалося в школі".
Танцюватимуть шкільний вальс під час війни.

Випускник Кирило Шаманський мріє стати військовим, як його тато.

"Я з міста Маріуполь Донецької області, приїхав сюди у березні 2022 року, навчаюся тут два роки. Випускний вальс означає, що школа закінчилася, якась нова дорога у доросле життя, вступ до ВУЗів".
Вальс на останньому дзвонику танцюватимуть 70 одинадцятикласників.

За репетицією спостерігала мама випускниці і перша вчителька 11-В класу Алла Басиста.

"Це мої малюки, 11-В я брала в першому класі і тепер вони випускаються зі школи, тому переді мною стоять все ті ж маленькі дітки, і я їх бачу саме такими".

Останній шкільний дзвоник в ліцеї відбудеться 31 травня.