У поминальні дні у Кропивницькому збільшать кількість громадського транспорту

У поминальні дні, які триватимуть у Кропивницькому з 11 по 16 травня, працюватиме весь громадський транспорт. На маршрут виїдуть 32 тролейбуси, 30 автобусів комунального підприємства "Електротранс" і 170 маршруток приватних перевізників.

Про це Суспільному розповів начальник управління транспорту та зв'язку міської ради Віктор Житник.

"Зазвичай у вихідні дні пасажиропотік суттєво падає, через те на лінії на 30% менше тролейбусів, на 40% автобусів і на 20% приватного транспорту. У зв'язку з поминальними днями транспорт буде працювати у режимі робочого дня і у вихідні дні, 11 та 12 травня".

Зазначив, що водії автобусів працюватимуть без перерв на відпочинок.

"Згідно з нормативними актами, водій автобуса, відпрацювавши чотири години, повинен 45 хвилин відпочити. У поминальні дні вони працюватимуть без відпочинків, аби задовольнити потреби громади".

Сказав, всіх перевізників попередив про необхідність безперебійної роботи транспорту.

"Очікуємо найбільше навантаження на суботу та неділю. На Далекосхідне кладовище їздитимуть чотири автобуси, на Старолелеківське, що на Старій Балашівці, також чотири автобуси №111. На Новолелеківське — п'ять тролейбусів №7, один №7а, два автобуси № 130а та чотири №116, крім того, приватний маршрут №15. На Завадівське — два автобуси№123 і 16 маршруток. На Масляниківське кладовище чотири автобуси №116 та два №114.

З розкладом руху комунального транспорту можна ознайомитися на сайті підприємства.