У Кропивницькому відбувся забіг "Активні парки"

Доповнено
Забіг "Активні парки — забіг Кропивницький" 27 квітня. Парк Перемоги. Андрій Щетина

У кропивницькому парку Перемоги відбувся забіг "Активні парки." Організували змагання міністерство молоді та спорту спільно з Всеукраїнським центром "Спорт для всіх". Забіг у місті проводять другий рік поспіль.

Про це Суспільному розповів керівник обласного управління молоді та спорту Андрій Щетина.

"Забір розпочався о 10:00, але через повітряну тривогу, яка розпочалася в місті, задля безпеки учасників ми його перервали, після завершення учасники продовжили змагання".

Зареєструвалися 214 учасників. Мета забігу – залучити населення до рухової активності, поліпшити ментальне здоров'я людей, аби кожен міг відволіктися від війни, сказав Андрій Щетина.

"Це забіг, який організовують у різних містах і запрошують людей різного віку та підготовки. Взяти участь могли всі охочі".

Для учасників організатори підготували чотири дистанції: 10 кілометрів, 5 кілометрів, 100 метрів для дітей від 6 до 12 років та скандинавська ходьба 5 кілометрів. Перед забігом зробили розминку.

Перед забігом — розминка. 27 квітня. Парк Перемоги. Андрій Щетина

Долучився до акції кропивничанин Олександр Кришко. Сказав, підтримує ініціативи за здоровий спосіб життя.

"Я вже шість років бігаю. Цьогоріч брав участь у забігу на 10 кілометрів. Пробіг з темпом 5:30. Головне — участь і завдяки бігу бути у гарній фізичній формі та спортивним".
Учасник забігу Олександр Кришко. Олександр Кришко

Серед чоловіків у забігу на 5 кілометрів першим фінішував Василь Лашкул. Він подолав дистанцію за 19 хвилин 16 секунд. У забігу на 10 кілометрів — перший Сергій Зайченко. Його результат 37:56.

Серед жінок у забігу на 5 кілометрів перемогла Марія Скобенко. Її результат — 22:24. У забігу на 10 кілометрів — Тетяна Король, результат — 44:28.

Кожен учасник забігу отримав сертифікат учасника та сувеніри — браслет на руку, або брелок з символікою змагання.