Кропивницькому до статусу "прозорого" міста не вистачило менше ніж 5% – дослідження

Прогрес Кропивницького у виконанні індикаторів, якщо порівнювати з 2022 роком, становив 20%. Колаж: Суспільне Кропивницький

Два роки поспіль місто Кропивницький перебуває в категорії "частково прозорих" міст. Такими є результати дослідження стану прозорості міст під час повномасштабної війни в рамках відповідної програми від Transparency International Ukraine.

Про це Суспільному розповіла аналітикиня програми, співавторка дослідження Юлія Сисоєва.

Про програму

Transparency International Ukraineакредитоване українське представництво глобального руху, що комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції. Представництво діє в Україні з 2012 року, а програма "Transparent cities/Прозорі міста" — з 2017-го, "воєнне" дослідження проводять два роки. Результати другого такого дослідження презентували 17 квітня 2024 року. У 2023 році аналітики, крім 70 міст, додатково оцінили десять муніципалітетів, наближених до лінії фронту. За словами аналітикині, міста замість балів отримували статус "прозоре", "частково прозоре" чи "непрозоре".

"Попри виклики війни, у 2023 році містам вдалося здійснити певний прогрес, але більшість все ще залишаються "непрозорими" (65% проти 81,4% у 2022 році – ред.). Тож містам ще треба багато працювати, щоб прозорість їхньої роботи відповідала законодавству, запиту суспільства та євроінтеграційним стандартам".

Загальний рівень прозорості 80 муніципалітетів у 2023 році становив 42,3%, у 2022-му, коли досліджували 70 міст, він становив 37,5%.

"Серед 70 міських рад, які брали участь у дослідженнях два роки поспіль, 30 покращили свої рівні прозорості на 5% і більше".

Аналітики програми досліджували інформацію про роботу органів місцевого самоврядування, комунальне майно та землю, доступ та участь, реагування на виклики війни, електронні інструменти та антикорупційну політику.

Дослідження прозорості Кропивницького

За даними Юлії Сисоєвої, Кропивницький залишився у категорії "частково прозорих", до потрапляння в категорію прозорих не вистачило менше ніж 5%, а прогрес у виконанні індикаторів, якщо порівнювати з 2022 роком, становив 20%.

Результати за сферами

1. Інформація про роботу органів місцевого самоврядування.

Рівень виконання індикаторів Кропивницьким – 88,5% (середній рівень виконання досліджуваними містами – 47%).

Місто потрапило до чільної п’ятірки у цій сфері, повністю виконавши індикатори стосовно оприлюднення документів міської ради, її органів та посадових осіб, публікації переліку наборів відкритих даних, щоквартального поширення звітів щодо виконання бюджету, оприлюднення переліку головних розпорядників бюджетних коштів, інформування про осіб, яких призначили поза конкурсом, сповіщення про заплановані ремонти та будівництва, а також видалення зелених насаджень.

"Стовідсотковий результат не досягли через те, що не було річного звіту міського голови. Крім того, у проєктах порядку денного засідань ради не всюди були наявні точний перелік та назви проєктів рішень у сфері земельних відносин. До 10% рішень стосувалися більше ніж одного суб’єкта".

2. Комунальне майно та земля.

Рівень виконання індикаторів Кропивницьким – 70%. (середній рівень виконання досліджуваними містами – 34,6%).

Місто потрапило до чільної десятки у цій сфері, повністю виконавши індикатори, які стосувалися оприлюднення переліків усіх об’єктів нерухомого та рухомого майна, що перебуває в комунальній власності, переліку договорів про оренду земельних ділянок, переліку земельних ділянок, що пропонують для передачі у власність громадян та юридичних осіб або для надання у користування, зокрема під забудову, даних квартирного обліку, інформації про рекламні засоби та конструкції.

"Усього три з 80 міст повністю виконали індикатор, пов’язаний з публікацією реєстру рухомого майна, і Кропивницький був одним із них. При цьому міська рада не поширила відомості про житлові приміщення у власності громади, перелік об’єктів майна, що не підлягають приватизації, перелік земельних ділянок або прав на них, щодо яких ухвалили рішення про проведення земельних торгів".

Переліки об’єктів майна, щодо яких ухвалили рішення про передачу в оренду на аукціоні або без проведення аукціону, були доступні лише в електронній торговій системі Prozorro.Продажі, але не на сайті орендодавця, сказала Юлія Сисоєва.

3. Доступ та участь.

Рівень виконання індикаторів сфери Кропивницьким – 57,1% (середній рівень виконання досліджуваними містами – 30,8%). Повністю виконали два із семи індикаторів – трансляція пленарних засідань міської ради та розробка вебверсії сайту для людей із порушеннями зору.

"Що стосується анонсування подій, то були відсутні анонси засідань постійних комісій та погоджувальної ради. Транслювати засідання виконавчого комітету та постійних комісій почали лише з квітня 2023 року, тому зафіксували часткове виконання відповідних індикаторів. Повністю не виконали індикатор, пов’язаний із засіданнями громадської комісії з житлових питань, хоча позитивна тенденція спостерігалась і тут – у квітні 2023 року міська рада почала публікувати протоколи".

4. Реагування на виклики війни.

Рівень виконання індикаторів сфери Кропивницьким – 66,7% (середній рівень виконання досліджуваними містами – 56%). Повністю виконали індикатори, які стосувалися наявності окремих каналів комунікації з корисною інформацією для переселенців, оприлюднення інформація про Раду з питань переселенців, оприлюднення актуальної інформації для отримання компенсації за тимчасове розміщення переселенців, розробки програми економічного та соціального розвитку міста, яка враховує воєнні та повоєнні виклики.

"Розділ "Бізнесу" на сайті міської ради та платформа "Діловий Кропивницький онлайн" привернули увагу програми як приклад вдалого виконання індикатора, присвяченого інформуванню про роботу бізнесу в умовах воєнного стану".

Серед основних недоліків у сфері реагування на виклики війни аналітикиня назвала те, що 2023 року місцева влада не оновила перелік укриттів. Крім того, створена при виконкомі Рада з питань переселенців не дослухалася до рекомендацій уряду.

"Переселенці не становлять принаймні 50% від складу ради, головою ради не є їхній представник – серед 29 членів Ради всього восьмеро представників переселенців, а голова – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради".

Ще одним недоліком, за інформацією співавторки дослідження, є відсутність жодної публікації про місцеперебування та порядок роботи створеної у місті комісії з розгляду питань щодо надання компенсацій за знищені об’єкти нерухомого майна, немає й змоги ознайомитися з рішеннями комісії щодо надання або відмови у наданні компенсацій.

5. Електронні інструменти.

Рівень виконання індикаторів сфери Кропивницьким – 50% (середній рівень виконання містами – 34,4%).

Зі слів аналітики ні, у Кропивницькому належним чином функціонують система електронної реєстрації в дитсадки та школи з можливістю відстежувати стан опрацювання заяв та рух у черзі, інструмент електронних звернень громадян, платформа електронних петицій. При цьому міська рада не запропонувала містянам систему електронної реєстрації заяв на житло, не розробили онлайн-інструмент для подачі заяв на отримання місця чи послуги в міських установах соціальної допомоги.

"Також у 2023 році муніципалітет не проводив електронні аукціони для продажу прав на розміщення сезонної торгівлі та тимчасових споруд".

6. Антикорупційна політика.

Рівень виконання індикаторів сфери Кропивницьким – 50% (середній рівень виконання містами – 27,2%).

Місто у 2023 році отримувало гуманітарну допомогу. Звітність про її надходження та використання можна знайти на місцевому порталі відкритих даних. Проте, за даними дослідження, у містян не було можливості ознайомитися з узагальненими принципами та критеріями розподілу допомоги".

"Другий індикатор сфери перевіряв, чи подавали міський голова, секретар та керуючий справами виконкому електронні декларації в період, коли цього не вимагало законодавство, тобто до 12 жовтня 2023 року. Виявилося, що в цей період лише керуюча справами виконкому Світлана Балакірєва добровільно подала електронні декларації за 2021 та 2022 роки".

Рекомендації аналітиків щодо посилення прозорості для Кропивницького

  • кожні пів року актуалізувати на сайті міської ради перелік укриттів;
  • оприлюднити принципи та критерії розподілу гуманітарної допомоги;
  • збільшити кількість переселенців у Раді з питань ВПО принаймні до 50% від складу Ради;
  • поширювати рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсацій за знищені об’єкти нерухомого майна;
  • публікувати переліки земельних ділянок або прав на них, щодо яких ухвалили рішення про проведення земельних торгів;
  • проводити електронні аукціони для продажу прав на розміщення сезонної торгівлі та тимчасових споруд;
  • розробити онлайн-форму для подачі заяв на отримання місця чи послуги в міських установах соціальної допомоги;
  • поширювати актуальні відомості про житлові приміщення у власності громади;
  • створити систему електронної реєстрації заяв на житло;
  • анонсувати засідання постійних комісій міської ради та громадської комісії з житлових питань.

Моніторинг та контроль з боку громадськості спонукає міста ставати кращими, безпечнішими та привабливішими для жителів, бізнесу та інвесторів, сказала співавторка дослідженні.

"Прозорість у роботі міських рад позитивно впливає на стійкість та ефективність громад на тлі викликів, які постануть перед містами найближчі роки. Це можливий кадровий голод, зменшення фінансування, потреба у відновленні інфраструктури та житла. Крім того, російська армія не припиняє обстріли, тож підвищення безпеки – це ще одна проблема, яку муніципалітетам потрібно буде вирішувати".