У Кропивницькому попрощалися з Ігорем Пастушенком та Віталієм Жоміром

На Далекосхідному кладовищі у Кропивницькому рідні, друзі та побратими попрощалися з Ігорем Пастушенком та Віталієм Жоміром. Їх поховали на Алеї слави.

Ігор Пастушенко

Про свого друга, колегу по роботі Ігоря Пастушенка розповів Суспільному Артем Купрєєнков.

"Ігор народився в Литві, згодом сім’я переїхала до Кропивницького. Навчався на військового, в військовому інституті. Він – офіцер, капітан. Службу проходив в АТО, з перших днів – три роки".

За його словами Ігор Пастушенко був командиром роти.

"На другий день повномасштабної війни його мобілізували. Був на Миколаївському напрямку – там, де росіяни хотіли прорвати оборону. Згодом, я знаю, в нього були поранення, проходив службу в ТЦК біля Миколаєва".

Ігор Пастушенко помер від хвороби 17 квітня у 46 років. У військового залишились мама, дружина, донька та сестра.

Віталій Жомір

Віталій Жомір народився в Кропивницькому, закінчив профтехучилище імені Миколи Федоровського за спеціальністю слюсар-інструментальник. Працював на різних підприємствах міста, розповіла племінниця військового Ірина Кравець. У лютому 2023 року його призвали до лав ЗСУ.

"Не дивлячись на те, що в нього з 18 років "білий" квиток, через проблеми з зором, він усе таки пішов. Служив на посаді стрільця-санітара. Був на кількох напрямках: Миколаївському, Херсонському. Загинув на Донецькому".

Віталій Жомір загинув 15 квітня в селі Малотаранівка Краматорського району Донецької області. Йому було 49 років.