Таеквондисти з Кіровоградщини вибороли п’ять нагород чемпіонату Європи

Зліва направо: Анастасія Олійник, Єгор Бугаєнко, Наталія Конюх. Facebook Ігоря Зюнзі

Троє таеквондистів з Кіровоградської області вибороли по дві золоті й срібні та одну бронзову нагороду чемпіонату Європи серед дорослих, юніорів, юнаків та ветеранів, який 15-21 квітня відбувався у словенському місті Копер.

Про це на офіційній сторінці обласної федерації таеквон-до ITF написав тренер спортсменів Ігор Зюнзя, який перебуває у Словенії зі своїми підопічними.

У змаганнях взяли участь 7,5 сотень спортсменів та спортсменок з 32 країн. У складі збірної України, яка за підсумками чемпіонату виборола друге місце в медальному заліку, було троє представників Кіровоградщини – Єгор Бугаєнко, Анастасія Олійник та Наталія Конюх. Усі троє є вихованцями кропивницької спортшколи №2.

Єгор Бугаєнко двічі став чемпіоном Європи – в особистому й командному змаганнях зі спецтехніки.

Віцечемпіонкою Європи в особистому й командному змаганнях зі спецтехніки серед дівчат стала Анастасія Олійник.

Єгор Бугаєнко, Анастасія Олійник та Ігор Зюнзя з нагородами чемпіонату Європи. Facebook Ігоря Зюнзі

Наталія Конюх виборола бронзу у формальних вправах (тульКомплекси вправ, що складаються з основних атакувальних та захисних дій, що виконуються в логічно обґрунтованої послідовності.).

Наталія Конюх та Ігор Зюнзя з нагородою чемпіонату Європи. Facebook Ігоря Зюнзі

Загалом українські таеквондисти вибороли 30 золотих, 39 срібних та 43 бронзових медалей. Виграли медальний залік представники Греції, в доробку яких 36 золотих, 25 срібних та 41 бронзова нагорода.