Через російську атаку знеструмлені окремі насосні станції, працюють генератори — керівник "Дніпро-Кіровоград"

Доповнено

У Кіровоградській області внаслідок ракетної та дронової атаки російської армії об'єкти підприємства "Дніпро-Кіровоград", яке забезпечує водою 350 тисяч жителів регіону, не постраждали.

Через відключення електроенергії були знеструмлені окремі насосні станції, їх підключили до генераторів, сказав Суспільному директор підприємства Микола Романюк.

Зі слів керівника, споживачі міст Кропивницький, Світловодськ, Олександрія, Знам’янка та селища Смоліне отримують воду у звичайному режимі.

"Завдяки тому, що у нас є 40 генераторів, ми забезпечуємо водою всіх наших жителів. Купували їх за гроші Світового банку, з бюджету виділяли, донори давали".

Об'єкти підприємства працюють в штатному режимі, підтвердила керівниця Кропивницького водоканалу Валентина Давидчук.

"Де на кількох насосних станціях були перепади напруги або відключення електроенергії, працювали генератори. Тобто жителі цього не відчули".

Керівниця водоканалу показала один з генераторів, встановлених на насосних станціях обласного центру.

"Вони можуть працювати в автономному режимі, як будуть заправлені пальним. Деякі й понад три години можуть, це залежить від їх продуктивності, від потужності нашого насосного обладнання. Є люди, які слідкують за цією ситуацією, постійно тримають під контролем. Він включається сам, автоматично".

За інформацією Миколи Романюка, на шести ділянках водоканалу 22 березня виконують планові та аварійні роботи.