Який вигляд мають подвір'я переможців конкурсу з благоустрою у Кропивницькому

. Суспільне Кропивницький

Кращі багатоповерхівки та приватні оселі обрали в Кропивницькому. Організовує конкурс з 2015 року міське управління житлово-комунального господарства. Суспільне дізнавалось, який вигляд мають садиби переможців і що отримають за перемогу.

У Кропивницькому будинок подружжя Миколи та Ольги Вербових на вулиці Лелеківська став кращим в номінації будинки приватного сектору Фортечного району. Дім збудували самі, розповів 72-річний господар.

"Будував будинок майже сім років, мені допомагав син і зять, все робили своїми руками". Каже, вся краса у дворі – завдяки дружині, яка найбільше любить вирощувати квіти. За перемогу в конкурсі отримають чотири тисячі гривень. Що куплять за ці гроші, ще не вирішили.

Суспільне Кропивницький

Кращий багатоквартирний будинок обирали з-поміж 14. Перше місце у багатоповерхівки на вулиці Хабаровська, 7. У будинку, який перебуває на балансі житлово-експлуатаційної організації №2, 250 квартир та 1400 мешканців

"Ми знаємо, що у нас біля всіх під’їздів гарно, доглянуто, ми всі стараємося, щоб був порядок, купляємо квіти, розсаду, прибираємо", – розповіла мешканка будинку Галина Лакуцина.

За словами заступниці начальника відділу управління житлово-комунального господарства Ірини Павлової, серед критеріїв конкурсу для багатоповерхівок, окрім озеленення – чистота в під’їзді.

Мешканці будинку винагороду за перемогу 10 тисяч гривень витратять на облаштування дитячого майданчика. Нагородять переможців цієї суботи під час святкування Дня міста.

Читайте також