У Хмельницькому 47 військових нагородили відзнакою міського голови "Воля та мужність"

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин вручає відзнаку "Воля та мужність" одному із військових. Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 23 травня, сорок сім військовослужбовців з Хмельницької громади з нагоди Дня Героїв отримали відзнаки міського голови "Воля та мужність", а до них — подарунки та матеріальну допомогу. Чотирьом родинам захисників подарували квартири, а дев’ятьом вручили сертифікати про надання грошової компенсації для отримання житла.

Про це Суспільне Хмельницький розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, цієї відзнаки усі бійці удостоєні за проявлені волю, мужність, відвагу при виконанні військового обов’язку.

Відзнаки військовим вручали під час урочистостей з нагоди Дня Героїв, які відбулися у Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі імені Старицького. Більшість із військових отримували їх особисто, а замість когось на сцену виходили рідні чи побратими, бо самі захисники на передовій.

"Я щиро вірю, що у цій боротьбі за нашу волю ми переможемо, бо у нас немає іншого вибору. Ми зобов’язані перемогти та будувати нову Україну в пам’ять усіх наших загиблих, заради наших дітей та онуків. Ще раз дякую усім воїнам, які сьогодні боронять нашу землю. І маю честь відзначити кількох із них однією із найвищих відзнакнашої громади — "Воля та мужність". Воля, свобода — це те, що робить нас людьми, а завдяки мужності чоловіків і жінок, завдяки справжнім Героям Україна тримається», — зазначив Симчишин перед врученням відзнак.

Після нагородження захисників, усі присутні могли переглянути театралізоване дійство "Щоденники незламності".

Що відомо про відзнаку "Воля та мужність"

Почесну відзнаку міського голови "Воля та мужність" заснували у Хмельницькій громаді ще у липні 2017 року. Нею нагороджували спочатку бійців міської громади, які брали участь в АТО/ООС, а згодом стали відзначати нею і тих хмельничан, хто став на оборону країни під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну та проявив виняткову волю, мужність, відвагу при виконанні військового обов'язку.

Нагородження відзнакою "Воля та мужність" проводиться на підставі розпорядження міського голови за поданням громадських організацій, військових формувань та добровольчих формувань і приурочується до свят: День українського добровольця, День Героїв, День Незалежності України, День захисників і захисниць України, День Збройних сил України та інших державних свят.

Захиснику, якийнагороджується,вручається посвідчення та нагрудний знак у вигляді хреста.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.