У Хмельницькому презентували книгу "Герої серед нас"

Книга "Герої серед нас", 22 травня 2024, Хмельницький. Тамара Козицька

Сьогодні, 22 травня, у Хмельницькому презентували книгу "Герої серед нас". Це збірка поезії й прози дев’яти місцевих письменників. П’ятеро з них служать у лавах Збройних сил України, інші — загинули, захищаючи державу.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла заступниця директора централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади Світлана Сінькова.

"Мета створення збірки спрямована на те, щоб люди знали, не забували й вивчали, що ті автори, які пишуть про сьогодення і є безпосередніми учасниками усіх сучасних подій, творять історію. Вони знають правду, і ми можемо їм довіряти", — пояснила Світлана Сінькова.

За її словами, у книзі "Герої серед нас" опубліковано 33 поетичних й 5 прозових творів. Тематика більшості з них — військова.

"Наприклад, ми брали вірші з посмертної першої збірки поезії Артема Задоянчука, у яких переважає філософське спрямування. Олександр Шинкарук, який зараз захищає Україну, має багато ліричних творів з акцентом на нинішній події. Загалом хлопці пишуть про те, яку Україну хотіли б бачити, виливають свої емоції. Деякі автори почали свій письменницький шлях упродовж повномасштабного вторгнення, деякі — мають більший досвід. Наприклад, ми вперше опублікували нове оповідання Михайла Цимбалюка", — зазначила заступниця директора централізованої бібліотечної системи Хмельницької громади.

Світлана Сінькова розповіла, наклад збірки — 200 примірників. Їх передадуть у всі бібліотеки централізованої бібліотечної системи Хмельницької громади.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.